Złote zawieszki na łańcuszek

Biżuteria od zawsze stanowiła doskonały pomysł na upominek lub prezent z wielu okazji. Jej wyjątkowość polega przede wszystkim na tym, że można ją zawsze nosić przy sobie i będzie przypominać o osobie, która nam ją wręczyła. Szczególną popularnością cieszą się zawieszki z inicjałami. Doskonale się prezentują, ponieważ są eleganckie i zarazem minimalistyczne. Najczęściej wybierają je pary w ramach niespodzianki na święto zakochanych.

Złote zawieszki

Złote zawieszki 585

Złoto jest bardzo wdzięcznym, szlachetnym i pięknym materiałem, który powszechnie wykorzystuje się do wytwarzania biżuterii. Ze względu na swoją wysoką wartość, wiele osób postrzega je jako symbol prestiżu i luksusu.

Złote zawieszki, a także wiele innych elementów biżuterii, takich jak pierścionki czy bransoletki, która można kupić m.in. w sklepie Giouno, wykonane są ze złota o próbie 585, czyli bardzo często wybieranym typie przez jubilerów wytwarzających wyroby z tego kruszcu.

Złote zawieszki do bransoletki - cena

Ceny złotych zawieszek są różne i zależą tak naprawdę od wielu czynników, m.in. od rozmiaru, wagi użytego materiału oraz ewentualnych elementów dodatkowych, takich jak np. kamienie szlachetne. W przypadku tak minimalistycznych zawieszek złotych o próbie 585, które przedstawiają literki, jakie można nabyć w sklepie Giouno, cena nie jest zbyt wygórowana. Są one bowiem bardzo lekkie a ich rozmiary niewielkie.

Literki na łańcuszek ceny

Dzięki atrakcyjnym cenom złotych zawieszek-literek, doskonałym pomysłem będzie skomponowanie całego napisu. Może to być imię osoby obdarowywanej, a w przypadku, kiedy sprawa dotyczy pary - można wymienić się swoimi imionami, co również jest fantastycznym rozwiązaniem. Jeżeli taki prezent wręczany jest od kilku osób, to można z kolei ułożyć napis, składający się z pierwszych liter imion osób, które go przygotowywały, aby podkreślić przyjaźń z osobą obdarowaną, która z takim prezentem na pewno zawsze będzie o nich pamiętać.

Złote literki zawieszki