Warsztaty stacjonarne sutasz to idelany sposób na naukę tworzenia biżuterii sutasz.

Dostosowane są one do poziomu osoby/osób uczestniczących w warsztatach. Mogą być podstawowe- dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z sutaszem, oraz zaawansowane- dla tych, którzy już tworzą biżuterię w tej technice.

NIŻEJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ NA TEMAT WARSZTATÓW STACJONARNYCH

Jak wygladają warsztaty stacjonarne?

Warsztaty podzielone są na dwie części: część teoretyczną (BARDZO WAŻNĄ w sutaszu) oraz część praktyczną.

Część teoretyczna

Część praktyczna

To BARDZO WAŻNA część w warsztatach stacjonarnych, niestety przez osoby prowadzące bardzo często pomijana. Bez szczegółowego omówienia półfabrykatów do sutaszu, nie bedziesz później potrafiła samodzielnie np. zrobić dobrych zakupów w sklepie online lub dobrać odpowiedniego sznurka do tworzonego wzoru biżuterii.

To druga część prowadzonych warsztatów stacjonanrych, na której krok po kroku dobieramy materiały i tworzymy krok po kroku wisior wg danego wzoru (poziom podstawowy) lub omawiamy wybrany i przygotowany wcześniej temat (poziom zaawansowany)

Co będę wiedziała po tej części?

Co będę umiała po tej części?

  • Będziesz znała wszystkie używane w sutaszu półfabrykaty,
  • Będziesz wiedziała, które materiały są dobre do sutaszu a jakich unikać i nie kupować,
  • Samodzielnie bez problemu zrobisz zakupy materiałów sutaszowych,
  • Nauczysz się rozpoznawać różne rodzaje sznurków do sutaszu i dowiesz się jaki rodzaj używać do danego wzoru
  • Dowiesz się jak dbać o biżuterię sutasz i czego unikać by zawsze wyglądała ona pięknie jak w pierwszym dniu

  • Samodzielnie od podstaw stworzysz wisior sutasz wg danego wzoru, do pierwszego wbicia igły do wykończenia tyłu biżuterii,
  • Będziesz potrafiła dobrze zaimpregnować biżuterię,
  • Będziesz potrafiła na podstawie wykonanego wisiora tworzyć inne bajeczne wzory,

Wszystkie niezbędne materiały i narzędzia otrzymasz na warsztatach. Ty musisz jedynie zabrać dobry humor i dużo chęci do nauki.

Stworzona przez Ciebie na warsztatach biżuteria jest Twoją własnością i zabierasz ją ze sobą do domu, byś pamiętała od czego wszystko się zaczęło.

Na warsztaty możesz przyjść w ulubionej bluzce, dobierzemy wtedy kolor tworzonej przez Ciebie biżuterii do koloru stroju.

Ile godzin trwają warsztaty stacjonarne?

Biżuteria sutasz to technika tworzenia biżuterii, która jest bardzo czasochłonna i wymaga skupienia (nie pośpiechu). Dlatego by dobrze i od początku prawidłowo szyć sutasz potrzeba dużo czasu.

Warszataty sutasz prowadzone przeze mnie trwają 6 godzin, jest to idealny czas na zapoznanie się z materiałami oraz stworzenie swojej biżuterii. Czas na posiłek nie jest wliczony w czas warsztatów, dlatego sama nauka i szycie trwa 6 godzin, a z obiadem i kawą będzie ok 7 🙂

Ilu osobowe są grupy na warsztatach?

Warsztaty stacjonarne grupowe liczą od 3-8 osób. Jest to najlepsza ilość by każdemu Uczestnikowi warsztatów pomóc i pokazać z bliska jak np. wbijać igłę, naciągać nitkę itp.

Warsztaty stacjonarne indywidualne to 1-2 osób.

Gdzie odbywają się warsztaty??

Warsztaty stacjonarne odbywają się obok miejscowości Strzelce Opolskie, a dokładnie w Szczepanku tj. województwo opolskie.

Warsztaty stacjonarne to czas nauki, lekcji i pracy, ale także relaksu, śmiechu i zabawnych historii. By jeszcze przyjemniej nam mijały te wspólne godziny częstujemy się kawą, pachnącym ciastem oraz obiadem. Wszystko wliczone jest w koszt warsztatów.

Każdy Uczestnik warsztatów otrzymuje także “Poradnik z materiałów”, w którym opisane są wszystkie informacje omawiane w części teoretycznej.

Koszt grupowych warsztatów stacjonarnych- 300 zł/osoba

Koszt indywidulanych warsztatów stacjonarnych-400 zł/osoba

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warsztatach stacjonarnych lub jesteś nimi zainteresowana napisz do mnie, z przyjemnością Ci odpowiem

14 + 2 =