To pierwszy tak kompleksowy kurs online z tworzenia biżuterii sutasz.

Zawiera on video (tutorial) jak stworzyć kolczyki sutasz z odpinanym chwostem ale także BARDZO WAŻNE lekcje nt. wszystkich materiałów niezbędnych do szycia biżuterii sutasz oraz wiele dodatkowych i przydatnych porad w specjalnym bonusie.

MODUŁ 1

MODUŁ 2

BONUSY

4 szczegółowe lekcje w formie video z wszystkich półfabrykatów używanych do sutaszu

1 lekcja– sznurki do sutaszu (zwykłe, metalizowane, skręcane, inne dodatkowe)

2 lekcja– kamienie, kaboszony, koraliki, perełki, kryształki

3 lekcja– materiały wykończeniowe (filc, skórka, zamsz itp.) igły, nici, kleje, podkłady itp.

4 lekcja- wszystkie elementy metalowe np. bigle, zapięcia, końcówki, filigrany, zawieszki

Dodatkowo pdf do wydruku z wszystkich omówionych materiałów

VIDEO jak krok po kroku stworzyć modne kolczyki sutasz z odpinanym chwostem

Szczegółowo pokazane i wytłumaczone jak stworzyć modne kolczyki sutasz z odpinanym chwostem, od pierwszego wbicia igły do podklejenia odpowiednim materiałem, podszyciem oraz impregnacją.

Dodatkowe video oraz pdf

– lifehacki w sutaszu (triki ułatwiające szycie)

– video- jak tworzyć samemu piękne kaboszony

– video- jak mocować wszystkie bigle, zapięcia, dodatki

– lista sklepów z półfabrykatami oraz linki do serwisów ebay i aliexpress

– dostęp do zamkniętej grupy kursantek na fb

– nagranie 3 livów: 1- jak zacząć przygodę z sutaszem, co jest ważne a czego unikać, 2- jak łączyć kolory, gdzie szukać inspiracji, zasada koła oraz gotowe palety barw, 3- jak dbać o biżuterię sutasz, impregnacja oraz jej czyszczenie

Co będziesz potrafiła po tym kursie???

  • Poznasz wszystkie używane półfabrykaty do tworzenia biżuterii sutasz,

  • Bez problemu będziesz potrafiła wykorzystać tą wiedzę w trakcie zakupów online,

  • Nie będziesz marnować pieniedzy na niepotrzebne materiały bądź produkty słabej jakości,

  • Będziesz potrafiła dobrać odpowiedni rodzaj sznurka do tworzonego wzoru biżuterii,

  • Stworzysz modne kolczyki z odpinanym chwostem, które są hitem tej wiosny i lata,

  • Będziesz potrafiła samodzielnie zrobić kaboszony o jakich marzysz, które pasują do Twoich projektów biżuterii,

  • Poznasz tajniki i triki w sutaszu, które ułatwią Ci szycie biżuterii,

  • Dowiesz się w jaki sposób mocować wszystkie bigle, sztyfty, zapięcie itp.

Opinie moich kursantek o tym kursie online

Bardzo mi się podoba kurs i to że zawsze mogę do niego wrócić by zobaczyć raz jeszcze jak się szyje dany element 🙂 Wszystko pięknie i czytelnie omówione i opisane w materiałach co jest bardzo przydatne dla osoby początkującej takiej jak ja. Dzięki kursowi nie kupowałam zbędnych metrów sznurka który potem mógł by mi zalegać nie wykorzystany Wszystkie porady są sprawdzone i przydatne dzięki nim szyje się zdecydowanie lepiej Mnie osobiście bardzo się przydał Dzięki niemu polubiłam sutasz i mam nadzieję na więcej.

Wiesława Maciejewska

Kurs jest świetny. Przejrzyście nagrane filmiki, z których można wiele się dowiedzieć. A najważniejsze że można do niego wrócić w każdym momencie w celu przypomnienia ❤ Ewy można słuchać godzinami ❤ Dla osób początkujących jak i już szyjących sutasz jest skarbnica wiedzy. gorąco polecam.

Aneta Kułakowska

Kurs mogę polecić zarówno osobom, które miały już do czynienia z sutaszem, jak i kompletnym laikom. Tym pierwszym pomoże usystematyzować posiadaną wiedzę i umiejętności oraz wzbogacić warsztat o tricki ułatwiające szycie a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania – Ewa szybko i precyzyjnie na nie odpowiada a w razie potrzeby dogrywa instruktażowe filmiki, na których wyraźnie widać co, z czym i jak 😉 osoby początkujące natomiast zostaną “poprowadzone za rękę” i wprowadzone w świat sutaszu. Wszystko rzetelnie wyjaśnione, od niezbednych materiałów po wykończenie prac. Pełen profesjonalizm i niesamowita energia, z jaką Ewa przekazuje wiedzę i dzieli się swoją pasją. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, czy warto zainwestować w ten kurs, gorąco polecam!

Marta Bienias

Dla mnie kurs online „Modne kolczyki z odpinanym chwostem” Ewy Genge był strzałem w dziesiątkę. Niby wiedziałam co nie co o sutaszu, ale okazało się, że jeszcze wiele miałam do nauczenia. Oprócz lekcji, jak krok po kroku wykonać piękne kolczyki, bardzo pomocne okazały się filmiki o sznurkach, kaboszonach, jak dbać o biżuterię wykonaną metodą sutasz, linki do sklepów oraz jak dobierać kolory. Jest to kurs, który uczy od podstaw, a Ewa świetnie wszystko tłumaczy i pokazuje. Oprócz tego bardzo fajne jest to, że do kursu mam cały czas dostęp, więc zaglądam tam w dogodnym dla mnie czasie. Super kurs! Bardzo dziękuję.

Barbara Łada

Na kurs online “Kolczyki sutasz z chwostem” zapisałam się z ciekawości i… nie żałuję. Jest super! Nie tylko dla osób, które trzymały już sznurki sutasz w ręce, ale i dla takich jak ja, zupełnych szczypiorków. Dzięki kursowi Ewy nie tylko poznałam technikę szycia kolczyków, lecz nabyłam wiele innych koniecznych w późniejszej pracy z sutaszem i szerzej beadingiem, umiejętności: nauczyłam się chować supełki, robić węzełki na nici monofilowej, szyć nią tak, by się nie skręcała, dbać o równość wszywanych koralików etc. To bardzo wiele, jak na pierwsze spotkanie z sutaszem. Oglądam dużo beadingowych tutoriali, ale nigdy nie otrzymałam tak szerokiej wiedzy w tak skomasowanej formie. Ewa nauczyła mnie nie tylko właściwie układać sznurki sutasz, Ona wyjaśniła mi różnicę miedzy tymi sznurkami: jakimi trzeba szyć konkretną rzecz, jak je ze sobą łączyć, jak układać, by się podczas pracy nie kręciły, nawet jak łączyć kolory, by całość ładnie wyglądała a do tego jak zadbać o wykonaną już biżuterię, by służyła nam długo, przez cały czas ślicznie wyglądając.

To kurs nie tylko dla początkujących: osoby bardziej zaawansowane nauczą się robić ładne ażurowe wywijaski, łączyć różne sznurki w efektowne spirale, starannie wykończać tyły prac.

Dla mnie istnym objawieniem był cykl dotyczący materiałów i tego, jak należy je przechowywać, gdzie najlepiej nabyć, na co podczas zakupów zwracać uwagę – przyznam, że mimo wielu innych obejrzanych i przeczytanych już przeze mnie informacji opublikowanych na blogach sklepów internetowych – wszystkie były ciekawe i fajne – to od Ewy dowiedziałam się najwięcej i najrzetelniej. Dziękuję Ci, Ewuniu bardzo !!! Jesteś świetną, popularyzatorką sutaszu! Rewelacyjną gawędziarką i super nauczycielką w jednym! Ludzie, jeśli możecie wysupłać trochę grosza, zapisujcie się na kursy prowadzone przez Ewę! Będziecie zadowoleni!

Renata Jochymek- Bieniek