Czy wiecie, że broszka to jedna z najbardziej eleganckich a jednocześnie praktycznych ozdób???… Przeczytajcie sami jak można ją używać…

Obecnie możemy znaleźć broszki wykonane w przeróżnych materiałów, kamieni czy metali, w prostych bądź niesamowicie fantazyjnych wzorach. Mimo, iż broszka to wspaniała i bardzo użyteczna biżuteria, nadal mało kobiet wybiera ten właśnie element do ozdoby swojego stroju, a to błąd.

Dzisiaj chcę Cię przekonać do niej i podpowiedzieć ile zastosowań ma ta niewielka sutaszowa biżuteria.

  1. Żakiet lub cienki płaszczyk z pewnością uwielbiają broszki, mają nawet specjalne miejsce na nie… zazwyczaj to klapa np. marynarki lecz dobrze wyglądać będzie również w innej części stroju.

2. Bardzo dobrze sprawdza się do podpięcia modnych swetrów kardiganów bądź narzutek.


3. Idealnie pasuje do prostej, klasycznej koszuli, którą zapinamy na wszystkie guziki a ostatni z guzików (zaraz przy kołnierzyku) ozdabiamy elegancką broszką.
4. Broszka ozdobi i pomoże upiąć niesforną apaszkę lub szal.

5. Sukienka obowiązkowa w szafie każdej kobiety- mała, czarna… zyska całkiem innego looku gdy dodamy do niej przyciągającą uwagę szykowną broszę, a może nawet kilka obok siebie.

6. Pokochane przez wiele z nas, cieplutkie i miękkie ponczo, będzie jeszcze lepiej pełniło swoją rolę, gdy dodatkowo podepniemy jeden z jego boków finezyjną broszką, przez co nie będziemy musiały ciągle zarzucać opadających „rogów”.

7. Masz nudną czapkę bądź zwykły kapelusz?? To nie problem… broszka zmieni je w szykowne i oryginalne nakrycia głowy. Przypnij je i…. szybko zadadzą Ci inni pytanie… Skąd masz taką niepowtarzalną czapkę??

8. Jeśli masz prostą klasyczną sukienkę, którą chciałabyś odmienić wystarczy, że dodasz do niej pasek z szerokiej wstążki, do której na środku przypniesz broszkę a z tyłu zawiążesz na kokardę.

9. Broszką możemy również ozdobić swoją np. filcową torebkę lub jeśli takiej nie posiadamy to nawet sam pasek z torebki.

Mam nadzieję, że wypisane powyżej sposoby dodadzą Ci pomysłów na własne stylizacje i zastosowanie i przekonałaś się,
iż ta maleńka biżuteria ma wielką moc.

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania z broszkami, jakie do tej pory wykonałam. 

BROSZKI

A jeśli chciałabyś mieć w swojej kolekcji jakąś z wymarzonym kamieniem, kolorze bądź kształcie,
napisz z przyjemnością ją dla Ciebie wykonam.